Her şeyin en güzeli, kalitelisi, büyüğü, küçüğü, faydalısı, zararlısı, kısası, uzunu.. Kısacası her şeyin En'i bu blogda.

En Yararlı 5 Mobil Uygulama & Android & iOS

1 yorum

Android ve iOS cihazlarınızda çok işinize yarayacak olan 5 ücretsiz harika uygulama

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birçok işi artık cebimize kadar girmiş olan bu küçük bilgisayarlardan yapıyoruz. Tabii buna bağlı olarak sürekli olarak gelişmekte olan bu teknolojinin bize sağladığı avantajlar var. İşte bu avantajları en harika şekilde kullanabileceğiniz android ve ios cihazlarınıza indirebileceğiniz 10 mobil uygulama.

1 - ICONPACK STUDIOIconPack Studio sayesinde kendi göz zevkinize göre iconpack yapabiliyor olacaksınız. Uygulama içerisinde güzel ve karışık olmayan ayarlar mevcut, yaratacağınız iconpacki adım adım özelliklerini ayarlayarak yaratabiliyorsunuz. İlk olarak iconun şeklini seçebildiğiniz bir ayar bulunuyor, sonrasında renklerini ve efektlerini ekleyebileceğiniz bir ayar ekranı daha bulunuyor. Taslak olarak kaydettikten sonra da daha detaylı olarak arkaplanı, logoyu ve efektleri ayarlamanıza olanak sağlıyor. İşiniz bittiğinde sağ yukarıda göz simgesine basarak iconlarınızın nasıl göründüğüne bakabiliyorsunuz. Eğer güzel göründüğünü düşünüyorsanız telefonunuza kaydedebiliyorsunuz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA ANDROİD


2 - CYMERA CAMERACymera sayesinde boyunuzu, ayaklarınızı, yüzünüzü, kilonuzu, kalçanızı detaylı bir şekilde düzeltebiliyorsunuz. Bu uygulamayı diğer fotoğraf uygulamalarından ayıran özellik ise sizlere çok geniş crop, effect, kolaj, düzeltme gibi seçeneklerin hepsini bir arada sunuyor olması. Eğer fotoğraf çekinmeyi seviyorsanız ve bu fotoğrafları kendinize özgü bir şekilde düzenlemek istiyorsanız tam size göre bir uygulama.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA ANDROİD


3 - PhotomathPhotomath sayesinde çözemediğiniz problem, denklem kalmayacak! Tabii burası işin şaka kısmı, fakat gerçekten işinizi çok kolaylaştırabilecek bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Geniş işlem yelpazesi aracılığı ile telefonunuzun kamerası ile çektiğiniz herhangi bir matematik işleminin sonucunu saniyeler içerisinde sizlere aktaran çoğu zaman matematik konusunda hayat kurtarıcı olan sihirli ve ücretsiz bir uygulama.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLA iOS


4 - AfterFocus
AfterFocus fotoğraf makineniz olmadan telefonunuz aracılığı ile fotoğraflarınıza bokeh efekti vermenize yarayan mükemmel bir uygulamadır. Eğer fotoğraflarda arkaplanı bulanıklaştırmak odaklamak istediğiniz objenin veya kişinin ön plana çıkmasını istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Ücretsiz versiyonunda belli çözünürlüğe kadar çıktı vermesine karşın işinizi tam anlamıyla görebilecek cihazınızda mutlaka bulunması gereken bir fotoğraf uygulaması.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA  ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLA iOS


5 - Snaptube


Snaptube sayesinde sosyal medya sitelerinden veya video paylaşım sitelerinden dilediğiniz videoyu telefonunuza indirebileceksiniz. Uygulama içerisinde trend, popüler kanallar gibi kategoriler bulunuyor. Bu kategoriler içerisinden dilediğiniz videoyu istediğiniz formatta telefonunuza indirebiliyorsunuz. Evet dilediğiniz formatta diyorum çünkü mp3,mp4,gif şeklinde bir çok indirme şekli mevcut. Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise youtubede videoyu indirmek istediğinizde. Videonun linkini kopyaladığınız zaman sağ alt kısımda videoyu indirebileceğiniz bir simge çıkıyor. Yine buradan istediğiniz formatta telefonunuza indirebiliyorsunuz. İstediğiniz videoları sonradan internet bağlantısı olmadan izlemek adına ideal bir uygulama.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA ANDROİD


1 yorum :

  1. Snaptube Android Uygulaması ile Mp3 İndirme
    İnternetten güzel bir şarkı veya video bulduktan sonra bu içeriği offline olarak da dinlemek isteyebilirsiniz. Bunu direkt sağlayan Spotify gibi uygulamalar mevcut fakat bunların hemen hemen hepsi ücretli olduğu ve her ay belirli bir abonelik ücreti ödememiz gerektiği için sıkıntı olabiliyor.
    https://www.teknodirek.com/snaptube-android-uygulamasi-ile-mp3-indirme/

    YanıtlaSil